Banana Coach akcelerátor

Máš ambice do sportovního byznysu šlápnout opravdu naplno? Vybudovat velkou organizaci, o které se bude mluvit? Řídit svůj vlastní tým? Tak to jsi na správném místě.
Banana Coach akcelerátor schéma
V rámci Banana Coach akcelerátoru se zaměřujeme na budování sportovních startupů. Víme, jak těžké jsou začátky v podnikání, sami jsme tou cestou prošli. Náš program už vytvořil dva úspěšné projekty – Banana Badminton a McFitness, kterým jsme pomohli vybudovat rozsáhlé sportovní komunity.

Ptáš se, s čím konkrétně umíme pomoci tvému projektu? 

Po prvotním seznámení a analýze ti poskytneme kvalitní zpětnou vazbu. Ve světě byznysu se pohybujeme celý pracovní život a za tu dobu jsme pomohli stovkám firem a organizacím.
Vytvoříme ti kvalitní webovou prezentaci
Navrhneme originální komunikační strategii a zastřešíme celý marketing
Nastavíme cenotvorbu tak, aby ti práce přinášela adekvátní odměnu a zároveň zoptimalizujeme tvůj kalendář, abys v ní nemusel i spát
Pomůžeme ti vyjednat lepší podmínky s provozovnami
Přineseme ti nové zákazníky z naší komunity

A proč právě my?

Něco málo o nás:
Jan Doan Banana Coach
Ing. Jan Doan
Po absolvování VŠE se více než 6 let věnoval projektovému managementu v bankovním, těžařském i realitním sektoru, kde zároveň působil jako vyjednavač a konzultant pro český i zahraniční trh. Před 4 lety se rozhodl, že svoje byznysové dovednosti a zkušenosti vloží do malé skupinky badmintonových hráčů, kterou pomohl rozvinout v dnešní dvoutisícovou komunitu. Na své práci má rád nejvíce budování byznysu od úplného základu a vyhledávání nových příležitostí.
Ondřej Pavelek Banana Coach
Mgr. Ondřej Pavelek
Ondřej se věnuje marketingu posledních 15 let. Založil (a posléze prodal) jednu z největších social media agentur v Česku Bistro Social. Během své kariéry navrhnul marketingové a komunikační strategie pro více než 300 firem - od malých lokálních podniků po mezinárodní korporace. Ve volném čase se nejraději věnuje bojovým sportům.

Zaujalo? Výborně!

Napiš nám pár slov o sobě a my se ti co nejdříve ozveme zpátky.
Děkujeme, do 24 hodin se ti ozveme!
Něco se stalo, zkus to znovu!.