BONUS: Pro prvních 50 registrovaných trenérů marketingový balíček v hodnotě 10 000 Kč ZDARMA
Beta verze únor 2024

Pro trenéry

Chceš posunout svůj trenérský byznys na další úroveň? Nebo s trénováním začínáš a hledáš nejlepší řešení? Vše, co k trénování potřebuješ, jsme poskládali do jedné aplikace. Postará se ti o plánování tréninků, platby, řízení reputace a sežene i nové klienty. Ty se tak můžeš soustředit jen na sport, na všechno ostatní je tady Banana Coach!
Banana Coach – aplikace pro trenéry
Dashboard mockup

Jednoduchý rezervační systém

Zapoměň na sáhodlouhé vyměňování zpráv přes maily a Messenger s klienty. Jednoduše si nastavíš, kdy máš čas trénovat a klienti se přihlásí sami do tvého kalendáře.

Okamžité platby

S rušením tréninků na poslední chvíli se potýká asi každý, ale díky naší appce už nebudeš jediný, kdo ponese následky. Díky kreditovému systému si klient zaplatí hodinu předem a pokud ji nezruší s dostatečným předstihem, dostáváš kompenzaci, kterou si zvolíš. Navíc se vyhneš situacím, kdy musíš říkat svým klientům o cash - vše už máš zaplaceno předem.
Dashboard mockup
Dashboard mockup

Budování reputace

Být trenérem znamená také starat se o svou osobní značku. Díky našemu systému sbíráš ověřená hodnocení pouze od svých klientů a svou reputaci máš neustále pod kontrolou. Navíc si ji můžeš kdykoliv přenést do jiného gymu.

Vyladěná administrativa

Byrokracie je sice otravnou, ale nedílnou součástí podnikání. S námi získáš okamžitý přehled, kolik jsi v daném období vydělal, odměnu ti posíláme rovnou na účet v pravidelných platbách jednou měsíčně, nebo kdykoliv budeš potřebovat.
Dashboard mockup
Dashboard mockup

Profesionální prezentace

Díky mnohaletým zkušenostem našeho týmu z různých oborů ti poradíme, jak řídit byznys efektivně. Pomůžeme s cenotvorbou, předáme naše trenérské know-how a nastavíme marketing tak, aby ti klientská základna rostla, ale ne na úkor zisku.

Noví klienti

Banana Sport je především neustále rostoucí komunita sportovních nadšenců, kteří rádi zkoušejí nové věci. Díky naší platformě získáš možnost oslovit každého z nich.
Dashboard mockup
Dashboard mockup

Žádné fixní poplatky

Aplikace je pro uživatele i registrované trenéry zcela zdarma, jako provozovatelé si účtujeme pouze 12,5% fee z realizovaných zaplacených tréninků na pokrytí našich nákladů. Navíc, první měsíc máš možnost vyzkoušení appky s 0% provizí.

Jak to funguje?

Mockup

Stažení aplikace

Stáhni si mobilní aplikaci Banana Coach pro iOS i Android
Mockup

Registrace

Zaregistruj se a vyplň si svůj trenérský profil. Nezapomeň si připravit pár fotek, aby tě zákazníci poznali.
Mockup

Verifikace

Tvůj účet projde verifikačním procesem z naší strany. Doladíme detaily a pokud je vše v pořádku, během dvou dnů tě zalistujeme mezi naše trenéry.
Mockup

Plánování tréninků

Otevři si Rezervace a začni plánovat tréninky. Nezapomeň do aplikace pozvat své současné klienty. V aplikaci zadáš jejich telefonní číslo a automaticky se jim odešle pozvánka. Zároveň se spárují s tvým účtem, a ty z jejich plateb odvádíš pouze minimální manipulační poplatek ve výši 5 %.
Mockup

Marketingová propagace

Až budeš mít vypsáno alespoň deset termínů tréninků, začneme tě propagovat v rámci našich marketingových aktivit. Pokud jsi navíc jedním z 50 prvních trenérů, dostáváš automaticky marketingový balíček v hodnotě 10 000 Kč zcela zdarma.
Mockup

Trénink

Trénuj, sbírej pozitivní recenze, rozšiřuj si svůj okruh klientů. Od nás dostaneš každý měsíc odměnu, kterou sis odpracoval.

Startovací Marketingový balíček 10 000

Tréninky zvládáš na jedničku, ale nikdo o tom neví? Tak přesně pro tebe jsme připravili startovací Marketingový balíček 10 000! Vytvoříme ti kreativní profesionální reklamu na sociálních médiích na míru a zajístíme, aby se o ní dozvědělo co nejvíce potenciálních klientů. Ty už jenom sleduješ, jak ti naskakují objednávky v aplikaci.

Prvních 50 registrovaných trenérů navíc získává tento produkt zcela zdarma.
Co od nás získáš?
profesionálně zpracovaná multimédia, která odpromují tvůj byznys
vyladěné texty, které přilákají nové zákazníky
vytvoření a správu reklamní kampaně
oslovení 60–80 000 unikátních sportovců ve tvém okolí
detailní vyhodnocení a návrh vylepšení byznysové strategie
A co pro to musíš udělat?
pozvat své současné klienty ke stažení aplikace
získat nejméně 5 hodnocení za odtrénované lekce
zaslat nám pár svých fotografií nebo videí a několik slov o tvém přístupu k trénování
Zaujalo?

Chtěl bys vědět víc?

Nechej nám na sebe kontakt a my se ti do 24 hodin ozveme s možnostmi, jak se k naší komunitě připojit
Děkujeme, do 24 hodin se ti ozveme!
Něco se stalo, zkus to znovu!.

Máš chuť vybudovat něco většího?

Chceš vědět, co může aplikace Banana Sport přinést právě tobě?
Dashboard mockup

Kontaktuj nás

Nenašel jsi odpověď na svou otázku? Máš pro nás neodolatelnou nabídku? Nebo nám chceš jenom říct, jak strašně skvělá/příšerná je naše appka?

Zavolej

pondělí–pátek 10–17 hodin
+420 731 651 244

Nebo to zkus oldschool na

BANANA.IT s.r.o.
IČO: 17380910
U Mlýnského kanálu 696/6, 
Karlín, 186 00 Praha