O nás

Zakládající tým Banana Sport tvoří v současnosti hodně pestrá směsice lidí: Jan se většinu kariéry věnoval byznysovým konzultacím, Ondřej řídil marketingové agentury a Bohouš je mistrem (web)designu. Kromě různých profesí, ze kterých pochází, je však jedna věc, která je spojila a spojuje doposud. A tou je láska ke sportu. Chceš nás poznat více? Čti dál!
Ondřej Pavelek – CEO a CMO aplikace Banana Sport

Ondřej Pavelek

CEO & CMO
Ondřej se věnuje marketingu a byznysu posledních 15 let. Založil (a posléze prodal) jednu z největších social media agentur v Česku Bistro Social. Během své kariéry navrhnul marketingové a komunikační strategie pro více než 300 firem - od malých lokálních podniků po mezinárodní korporace. Ve volném čase se nejraději věnuje bojovým sportům.
Jan Doan – strategia a byznys aplikace Banana Sport

Jan Doan

strategie a byznys
Po absolvování VŠE se více než 6 let věnoval projektovému managementu v bankovním, těžařském i realitním sektoru, kde zároveň působil jako vyjednavač a konzultant pro český i zahraniční trh. Před 4 lety se rozhodl, že svoje byznysové dovednosti a zkušenosti vloží do malé skupinky badmintonových hráčů, kterou pomohl rozvinout v dnešní dvoutisícovou komunitu. Na své práci má rád nejvíce budování byznysu od úplného základu a vyhledávání nových příležitostí.
Bohouš Poláček – grafik a designer aplikace Banana Sport

Bohouš Poláček

grafika a design
Bohouš se celý profesní život věnuje grafice, navrhování vizuálních stylů, webdesignu a tiskovinám. Má za sebou úspěšné zakázky designu identit menších i větších podniků a webů se zařízením implementace. Pracoval pro několik nadnárodních společností, úspěšné startupy, ale pomoci umí i menším živnostníkům.
Máš dotazy?

Kontaktuj nás

Napiš nám

E-mail
info@bananasport.cz

Zavolej

pondělí–pátek 10–17 hodin
+420 731 651 244

Nebo to zkus oldschool

Adresa
BANANA.IT s.r.o.
IČO: 17380910
U Mlýnského kanálu 696/6,
Karlín, 186 00 Praha

Začni sportovat ještě dnes

User ratingUser ratingUser ratingUser ratingUser rating
5-star rating
4.8
20+ recenzí
iPhone mockup
Děkujeme našim partnerům